Happy Label pomáhá dětem. Přidejte se.

Náš svět je krásný, ale i krutý. Jsou mezi námi děti, které bojují se sluchovým postižením či těžkým kombinovaným postižením, děti, které jsou sociálně znevýhodněné, vyčleňované ze společnosti či žijící na hranici chudoby. Jejich životy nejsou jednoduché a my jim chceme pomoci.

Náš e-shop Happy Label odstartoval podporu mezinárodní neziskové organizaci Pink Crocodile. Hlavním cílem této charitativní instituce je pomoc právě takto znevýhodněným dětem jak v České republice, tak v zahraničí. Vhodná zdravotní péče, terapie a rehabilitace, dobré vzdělání, adekvátní služby a pomůcky jsou pro takto postižené rodiny velmi důležité. V České republice organizace podporuje integraci dětí do běžné společnosti a usiluje různými způsoby o zlepšení kvality jejich života. Jedním z hlavních projektů je řízení centra pro vzdělávání a podpora dětí s těžkým kombinovaným postižením Pink Crocodile School v Praze, které nabízí i rozsáhlý integrační program. To vše však stojí nemalé finanční prostředky, a víme, že každá koruna pomáhá. Proto pojďme pomáchat společně.

A jak to udělat? Jednoduše. Stačí jedno kliknutí v rámci vaší objednávky jakýchkoliv samolepících štítků Happy Label a je to. Tím přispějete na dobrou věc pro děti.

Přidejte se a buďte happy.

Marianna

Vytisknout